הרחקת יונים רחובות

היונים מהוות מטרד ואם יש לכם יונים בסביבת המגורים עליכם להזמין הדברת יונים רחובות. אך לפני שמחפשים שיטות להרחקת יונים חשוב לזכור שהיונים מגיעות אליכם כי הן מוצאות מזון בסביבה ולכן יש להימנע מהאכלת היונים ולהניח להן לחפש את מזונן בטבע ולא ברחובות הערים. על מנת לבצע הרחקת יונים רחובות אנו מתבססים על שימוש ברשתות נגד יונים ודוקרנים. כל אחד מהם הוא פתרון בפני עצמו אך מקובל לשלב את שניהם מכיוון שכל אמצעי עונה על בעיה אחרת. הדוקרנים מונעים מהיונים לשבת במקומות שהן אוהבות והרשתות מונעות מהם להיכנס לכל מיני חללים ולקנן בהן. השימוש בדוקרנים וברשתות אינו פוגע ביונים בשום צורה, הוא פשוט לקוח מהן את הנוחות וגורם להן לחפש אחר מקומות אחרים הרחוקים מסביבת המגורים שלכם. דוקרנים נגד יונים ורשתות להרחקת יונים הם אינם הפתרונות היחידים שניתן למצוא בשוק, אך אלו הם הפתרונות היחידים אשר באמת עובדים ומעניקים פתרון ארוך טווח לבעיית היונים. שיטות אחרות להרחקת יונים אינן עובדות ואין סיבה לבזבז עליהן את הכסף.  

הרחקת יונים רחובות עשה זאת בעצמך

  ברשתות והחנויות המוכרות ציוד לבית ולגינה ניתן למצוא רשתות ודוקרנים המיועדים להתקנה עצמית וישנם אנשים המתפתים לעשות זאת בעצמם. העצה שלנו היא לא לפנות למומחים ולא לנסות לעשות זאת בעצמכם ויש לכך כמה סיבות:  
  1. כלי עבודה – לצורך התקנת רשת נגד יונים ודוקרנים להרחקת יונים יש צורך במקדחה וכלי עבודה שונים שלא לכל אחד יש בבית ולא כל אחד מיומן לעבוד איתם.
  2. סכנה – היונים אוהבות מקומות גבוהים ואלו הם המקומות בהם צריך להתקין רשתות להרחקת יונים ודוקרנים נגד יונים. ישנם מקרים שצריך להשתמש בסולמות ואפילו התקנה באמצעות ציוד סנפלינג. זוהי עבודה למקצוענים וחבל שתיקחו סיכון ותיפלו מהגג. הרחקת יונים רחובות עושים אך ורק עם אנשי המקצוע המתמחים בכך.
  3. מחלות – אין די בלהרחיק את היונים, יש צורך לנקות את לשלשת היונים וכל הזוהמה שהיונים השאירו אחריהן. כל אזור בו שהו יונים ומזוהם בלשלשת יונים הוא אזור בו ישנן בקטריות גורמות מחלות ואלרגנים שונים. מומלץ לפנות לשירות הרחקת יונים רחובות הכולל שירותי ניקיון וחיטוי סביבת היונים.
  4. אחריות – כאשר אנו מבצעים הרחקת יונים רחובות אנו מעניקים אחריות על העבודה. בכל מקרה של תקלה או בעיה עם הדוקרנים או הרשתות אנו מתקנים. אם תתקינו בעצמכם אף אחד לא ייתן לכם אחריות ובמקרה של בעיה תצטרכו להתמודד איתה בעצמכם או לשלם עבור תיקון מקצועי. בסופו של דבר יגרמו לכם הוצאות כפולות ומיותרות – הרחקת יונים ברחובות עושים אך ורק עם מי שעוסק בזה באופן קבוע.
  אם יש לכם יונים בבית או בעסק אתם צריכים להרחיקן. זוהי הדרך היחידה לשמור על הניקיון ועל הבריאות שלכם. התקשרו עכשיו ונפתור לכם את בעיה היונים אחת ולתמיד!  

מאמרים נוספים

שימוש בדוקרנים להרחקת יונים

שימוש בדוקרנים להרחקת יונים

שימוש בדוקרנים להרחקת יונים – המדריך המלא לבחירה והתקנה נכונה הקדמה היונים הן ציפורים הנפוצות ביותר בערים ובאזורים מאוכלסים. הן אמנם נראות חביבות ולא מזיקות,

קרא עוד »
הרחקת יונים באמצעות רשתות

הרחקת יונים באמצעות רשתות

הרחקת יונים באמצעות רשתות יתרונות השימוש ברשתות להרחקת יונים מניעת כניסה מוחלטת רשתות להרחקת יונים מספקות חסימה פיזית המונעת מהיונים לגשת לאזורים רגישים כמו גגות,

קרא עוד »
שיטות טבעיות להרחקת יונים

שיטות טבעיות להרחקת יונים

שיטות טבעיות להרחקת יונים נוכחות יונים יכולה לגרום למגוון נזקים וליצור מטרד משמעותי במבנים, בגינות ובשטחים חקלאיים. על מנת להרחיק את היונים בצורה הומנית וידידותית

קרא עוד »