בנייני העיר, המרפסות, הגגות ואפילו המזגנים הם מקומות שיונים מאוד אוהבות.ללא שום הזמנה הן יכולות להגיע יום אחד וכאשר המקום מוצא חן בעיניהן הן נשארות וגם מזמינות את כל החברות שלהן והופ…יש לכם מושבת יונים בבניין.מהיום תתחילו להתרגל להמיית יונים בכל שעות היום,לכלוך וצחנה. הדרך היחידה לשים לזה סוף היא באמצעות הרחקת יונים רמת גן,אחרת היונים לא מתעופפות מרצונן.

הרחקת יונים רמת גן איך זה עובד

אנשים תמימים מתפתים לרכוש דחלילים ובובות של עורבים או בעלי חיים אחרים אשר אמורים להרתיע את היונים.זה אולי עובד לכמה שעות אך במהרה היונים מבינות שאין שום סכנה מפסל סטטי של עורב אפור והן חוזרות לעשות בלגן.מי שרוצה הרחקת יונים רמת גן חייב לחפש אחר אמצעים אשר הוכחו כיעילים ומעניקים פתרון ארוך טווח.הפתרונות היחידים שבאמת עובדים הם הדוקרנים והרשתות להרחקת יונים.דוקרנים – דוקרנים העשויים פלדת אל חלד מיועדים להתקנה על המשטחים הצרים בהן היונים אוהבות לרבוץ.אלו יכולים להיות קצוות הגג, אדן החלון, המרזבים וכל אותם המקומות בהן היונים יושבות ופשוט מלכלכות.הדוקרנים לא פוגעים ביונה בשום צורה פיזית,הם רק יוצרים הפרעה אשר לא מאפשרת לה למצוא שום מקום לנוח בו והיא מחפשת אחר מקום אחר.

הרחקת יונים רמת גן- פטרון מעולה

רשת להרחקת יונים – הרשתות נועדו לסתום חורים דרכן נכנסות יונים. הן מתאימות לכל אותם המקומות בהם לא ניתן להשתמש בדוקרנים.אם למשל היונים נכנסות למסתור הכביסה שלכם,בעזרת רשתות ניתן לסגור את הפתחים. הרשתות עמידות בתנאי מזג האוויר,חלקן אפילו שקופות והן פשוט לא מאפשרות ליונה להגיע.השילוב של דוקרנים להרחקת יונים רמת גן יחדיו עם רשתות להרחקת יונים מעניק לכם את הפתרון המושלם ופותר את בעיית היונים אחת ולתמיד. מי צריך הרחקת יונים הלקוחות המתעניינים בהרחקת יונים רמת גן מגיעים הן מהציבור הפרטי המחפש פתרונות לבתי המגורים והן מהמגזר התעשייתי אשר גם הוא סובל ממטרד היונים. היונים גורמות ללכלוך,נזקים רבים וגם מפיצות מחלות מסוכנות ולכן יש לסלקן מהאזורים בהם מתגוררים בני אדם או ממפעלי התעשייה.באף בניין מגורים לא מעוניינים ביונים אשר מלכלכות את הקירות,שום מפעל לא רוצה יונים המזהמות את קו היצור. מקומן של היונים הוא בטבע וכאשר הן חודרות למרחב העירוני יש להזמין שירות של הרחקת יונים רמת גן. חושב לזכור שמלבד הלכלוך והזוהמה אנו מדברים על סכנה של ממש.היונים נושאות מחלות רבות, חלקן עלולות לגרום לפיגור שכלי,אחרות הפלות ואף מוות. בעיה של יונים זה לא משחק !אם יש לכם יונים בבניין חשוב להזמין הרחקת יונים רמת גן.זכרו כי אזורי הקינון והמחיה של היונים הם אזורים המלאים בחיידקים גורמי מחלות ולאחר הרחקת היונים עדיין יש לדאוג לניקוי וחיטוי של האזור תוך כדי שימוש באמצעי הגנה הולמים. 
0
מספר לקוחות מרוצים
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב skype
Skype
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

בן ציון גליס 40 פ"ת

[email protected]

Call Now Button
Open chat