דוקרנים ליונים במבצע

דוקרן נירוסטה בסיס פוליקרבונט
דוקרן נירוסטה עם בסיס פוליקרבונט ניתן להזמין משלוח עד הבית או עבודה תינתן הנחה לקניה כמותית
מבצע

דוקרנים ליונים- שיטה יעילה להרחקת יונים

דוקרנים ליונים הינם אמצעי קל וזמין להרחקת יונים. בבסיס השימוש בדוקרנים ליונים, עומד העיקרון של התנהגות היונים. היונים מטבעם לא מסוגלים לעמוד על משטח שאיננו יציב ומקובע, והדוקרנים הם סוג של משטח רוטט ובלתי יציב כך שהיונים מעדיפים לא לעמוד עליו ולהתרחק ממנו.

היונים מביאים איתם רעש לכלוך ומחלות וחייב להרחיקם אחת ולתמיד. היונים נהנים לקנן במקום סגור, מוצל ומוגן, ולכן אדני החלון, גגות הבתים ומסתורי הכביסה הם מקומות אידיאלים עבורם.

הם אוהבים להתגודד בחבורות והם מייצרים פסולת רבה. החומציות המצויה בצואה שלהן, חודרת מתכות וגורמת נזק רב למרזבים, רכבים ועוד.

 

דוקרנים ליונים היתרונות

היתרון העיקרי של הדוקרנים ליונים להרחקתם, הוא בכך שמדובר בפתרון הומני שאינו פוגע   ביונה כללרק מרחיק אותהזאת בניגוד לשיטות הרחקת יונים אחרות כמו לדוגמה מלכודות או רעלים שונים, הפוגעים ביונים.


יתרון נוסף של הדוקרנים ליונים הוא קלות ההתקנה שלהם. כיום, יש דוקרנים בכל מיני דגמים, בכדי שיתאימו לסוג המשטח: לדוגמהלמשטחים צרים מתאימים דוקרנים בצורה של האות N, ואילו במשטחים רחבים יותר יותקנו דוקרנים בצורה של W, וכך הלאה, בהתאם לגודל השטח ולתנאיו.

סוגי דוקרנים נגד יונים

דוקרן להרחקת יונים מפלסטיק – דוקרני פלסטיק הם הדוקרנים הכי זולים והכי פחות יעילים.  הדוקרנים פונים כלפי מעלה ואולי מציקים קצת ליונה,

אבל לא מונעים ממנה מלנחות על המשטח. כמובן שפלסטיק זה חומר עמיד פחות לפגעי מזג האוויר וגם לא כל כך אסתטי. דוקרנים נגד יונים מנירוסטה – דוקרנים נגד יונים מנירוסטה הם היעילים ביותר, ומחירם בהתאם.

לדוקרני הנירוסטה צורה של W והם מתפרסים לזוויות שונות. הדוקרנים מונעים מהיונים לא רק את העמידה על המשטח, אלא גם את הנחיתה עליו,

וכך מגרשים את היונים. דוקרני נירוסטה הם כמובן עמידים יותר בפני פגעי מזג האוויר וגם מבחינה אסתטית פחות בולטים לעין. קחו בחשבון שדוקרנים נגד יונים מנירוסטה יקרים יותר מהפלסטיק,

אך חזקים ועמידים יותר מה שיפתור לכם את הבעיה לאורך זמן וגם יש אחראיות של יבואן ל 5 שנים. מטרד היונים זו בעיה של ממש וחייב להרחיקם לצמיתות. דוקרנים נגד יונים זו השיטה הבולטת ביותר.

איך נדע באילו דוקרנים להרחקת יונים לבחור

לא כל סוג דוקרנים ליונים מתאימים לכל מקרה. בכדי לדעת איזה סוג הכי יעיל עבורכם, צריך לבחון כמה פרמטרים. ראשית, חשוב להבין היכן היונים מקננים על מנת לדעת באיזה מיקום להתקין את הדוקרנים. מהו התקציב, ולאיזה טווח זמן מחפשים פתרון.

זכרו כי כאשר מדובר במיקום בעייתי כגון גג שיש לטפס עליו, ויש צורך באיש מקצוע, אז כדאי להשקיע בתקציב גבוה יותר, לטובת פתרון לאורך זמן. לסיכום, דוקרנים ליונים זו השיטה הבולטת ביותר להרחקת יונים. את הדוקרנים אפשר לרכוש ברשתות הגדולות ואם רוצים להיות יותר מקצועיים,

מבעלי המקצוע ישירות ולהתקינם לבד. בכל אופן ודאו שסוג חומר הגלם מתאים למיקום, וכן בדקו את גודל הדוקרניים ומבניהם. יש המלצות ספציפיות למיקומים שונים, ומומלץ להזמין איש מקצוע.

דוקרנים נגד יונים מחיר

דוקרנים נגד יונים מחיר- להיפטר מהיונים במהירות ובבטיחות, זוהי המטרה של כל בעלי העסקים ובעלי הבתים הסובלים מהבעיה. דוקרנים היא שיטה הומנית אשר מרחיקה את היונים, מבלי לפגוע בהם כלל.

כדי להיפטר מן היונים במטרה להגן גם על הנכסים והסביבה שלכם וגם על היונים עצמם, ניתן להשתמש בדוקרנים להרחקת יונים. מחיר דוקרנים נגד יונים מורכב מכמה פרמטרים. בכל אופן, מחיר הדוקרנים נגד יונים לא גבוה כמו היעילות הגבוהה.

ישנם כמה סוגי דוקרנים שהמחיר משתנה מאחד לאחד. חשוב לדעת, כי לא כל סוג דוקרנים יעיל בכל מיקום. לכן,

גם אם עשיתם זאת לבד וניראה שהצלחתם להרחיק אותם, רוב הסיכויים שהם יחזרו. לטיפול בבעיה אחת ולתמיד רצוי להיעזר באיש מקצוע, בעל ניסיון. כך תהיו בטוחים שהחומרים בהם הוא ישתמש, חזקים ועמידים וכמובן עם אחריות למספר שנים.

דוקרני פלסטיק

 דוקרני פלסטיק הם הדוקרנים הכי זולים והכי פחות יעילים. הדוקרנים פונים כלפי מעלה ואולי מציקים קצת ליונה, אבל לא מונעים ממנה מלנחות על המשטח. כמובן שפלסטיק זה חומר עמיד פחות לפגעי מזג האוויר וגם לא כל כך אסתטי.

אם יש לכם יונה אחת או שתיים שמציקות על המזגן – דוקרני הפלסטיק יכולים לעזור ולסלק אותן, אך בכדי להתמודד עם בעיית יונים אמיתית בצורה יסודית, דוקרני הפלסטיק הם לא הפתרון בשבילכם.

דוקרנים להרחקת יונים מנירוסטה

דוקרנים להרחקת יונים מנירוסטה הם היעילים ביותר, ומחירם בהתאם. לדוקרני הנירוסטה צורה של W והם מתפרסים לזוויות שונות.  הדוקרנים מונעים מהיונים לא רק את העמידה על המשטח,

אלא גם את הנחיתה עליו, וכך מגרשים את היונים.  דוקרני נירוסטה הם כמובן גם עמידים יותר בפני פגעי מזג האוויר. לכן בעלי המקצוע משתמשים בהם.

זכרו כי יונים הם עקשנים

ולא התרחקו בקלות לכן כדי להשתמש בחומרים איכותיים שיחזיקו מעמד לאורך זמן. לפניכם כמה דגשים שחשוב לדעת על בחירת דוקרנים נגד יונים:

– על הדוקרנים להרחקת יונים להיות בגובה של 9 ס"מ לפחות.

– מומלץ לבחור בדוקרנים שעשויים מחומר גמיש.

– כדאי לבחור בדוקרנים עמידים באקלים משתנה.

– הדוקרנים שנחשבים כטובים ביותר הם אלו העשויים מנירוסטה.

– ניתן להתקין דוקרנים באופן עצמאי, אלא אם מדובר במיקום מסוכן.

– כדאי לקבע את הדוקרנים למשטח בעזרת דבק ייחודי או על ידי מסמורם (לא תמיד אפשרי).

דוקרנים ליונים מחיר

מחיר דוקרנים נגד יונים מורכב מחומר הדוקרנים ובמיקום התקנתם.  דוקרנים מנירוסטה אומנם יקרים יותר מהפלסטיק,

אך עמידים וחזקים יותר. מומלץ להיעזר באיש מקצוע וכך תהיה גם אחריות!

קוצים ליונים או דוקרנים ליונים, במה לבחור

גם אותכם היונים הפתיעו והתחילו לקנן מעל ראשכם. בהתחלה זה היה נחמד, יונה שתיים  בסביבה. הבעיה היא שיונים עפים בחבורות. עד מהרה, הנחמד שביונה שתיים הופך למטרד של ממש.

היונים מביאים איתם רעש לכלוך ומחלות, מה שמחייב להרחיקם לתמיד. חשוב לדעת כי יונים ידועים בעקשנותם, כך שלהרחיק אותם זו לא המשימה הקלה בעולם. קיימות מספר שיטות שהבולטת ביניהם היא, קוצים ליונים.

קוצים ליונים או דוקרנים, איך אומרים

אחרי שהבנתם על בשרכם את גודל בעיית היונים והתחלתם לברר איך פותרים אותה, גיליתם שיש מספר של שיטות להרחקת יונים. קראתם שהבולטת ביניהם היא קוצים ליונים,

אבל גם שמעתם על דוקרנים ליונים. ניראה כי זו אותה שיטה, האם כך המציאות?
התשובה היא, כן.  והסיבה לכך שהדוקרנים הם בעצם קוצים.

קוצים המסודרים בשורות על משטח ישר ומונעים מהיונים להתיישב ולקנן במקום. 

חשוב לדעת כי שיטה זו נחשבת לשיטה ירוקה אשר אינה פוגעת ביונים . הרחקת יונים באמצעות קוצים ליונים מתאימים למשטחים כמו : אדן חלון , מעקה מרפסת , דפנות הגג ועוד.

קוצים ליונים, איך זה עובד

ראשית כדאי להבין מה הסיבה לכך שהיונים החליטו לקנן דווקא בביתכם, והיא  פשוטה, נוח אצלכם. זכרו כי יונים מקננות רק במקום הנוח להם ביותר.

הדוקרנים הם מוטות ברזל משולבים אשר מקשים על היונים לעמוד במקום בו הם מותקנים קוצים ליונים חשוב להבהיר, על אף שהם חדים, אינם גורמים נזק ליונים מאחר והם לא נפגעים שום פגיעה פיזית.

היונים מתרחקים ועוזבים אך ורק משום שכבר לא נוח להם יותר. קוצים ליונים הינה השיטה ההומנית ביותר ולכן המומלצת ביותר.

קוצים ליונים, עשה זאת בעצמיך או להזמין איש מקצוע

קוצים ליונים הינה שיטה שבהחלט אפשר לעשות זאת בעצמיכם.  קיימים מספר סוגי קוצים ליונים, כך שחשוב ללמוד עליהם לפני הרכישה. 

ניתן להשיג קוצים ליונים ברשתות הגדולות וגם מאנשי המקצוע ישירות. קחו בחשבון כי יונים הם עקשנים. 

לכן, גם אם ניראה שהצלחתם להרחיק את היונים לבד, רוב הסיכויים שיחזרו. רצוי להיעזר באיש מקצוע משתי סיבות:

איש מקצוע מוסמך עם וותק יוכל להרחיק את היונים לצמיתות

אחריות. כל מרחיק יונים שתפנו יתן לכם אחריות לזמן מה (תלוי למי תפנו). דוקרנים נגד יונים הם אפקטיביים מאוד, גם בגלל שהם מונעים מהיונים לרבוץ במקום,

מרחיק יונים מקצועי ידע להתאים את סוג הדוקרנים למקום בו הן מקננות .

שאלות נפוצות

כן בהחלט, אבל תמיד,לכן חשוב להתייץ עם בעל מקצוע לפני, לעיוץ ולהזמנה כנסו עכשיו.

המחירים משתנים, המחירים מופיעים באתר, כנסו עכשיו.

כן,שירות בכל האזור המרכז כנסו עכשיו והזמינו.

כן, יש לנו מגוון דוקרנים להרחקת יונים איכותיים, כנסו עכשיו.

כן, אפשר לבצע רכישה אונליין והמשלוח יגיה אליכם הביתה או למשרד.

סרטונים על דוקרנים להרחקת יונים

למה דאי להזמין אצלנו
ניסיון רב בתחום
אמינות
מחירים תחרותיים
אחריות לכל עבודה
0
מספר המבקרים בדף
albert g
קרא עוד
חברה מקצועיים נחמדים מאוד ואמינים , לא מנסים לדחוף את המוצרים שלהם נטו ממליצים מה כדאי לעשות בשביל שהבעיה לא תחזור , מחירים מאוד הוגנים ( עשיתי סקר שוק לפני שהזמנתי ) בקיצור אני ממליץ מאוד למי שיש בעיית יונים , באמת תותחים !!
Liat Schneider
קרא עוד
ממליצים בחום! יצרנו קשר עם איליה דרך האינטרנט באופן מקרי ומכאן הדרך עלתה על כל הציפיות!! איליה בחור נעים ומספק את השירות באדיבות ובנימוס, עבודה טובה,מקצועית ויסודית מחירים הוגנים. בנוסף איליה הראה גם אמינות ואמר באילו חלונות מיותר לטפל. מעבר לרשת ולדוקרנים שהותקנו בוצע גם נקיון של מרפסת השירות שהיה שווה כל שקל. והעיקר.. התעוררנו לבוקר ללא יונים 🤗 ליאת ואסף
Iris Asher
קרא עוד
איליה הגיע אלי לסילוק יונים. הוא עשה עבודה מעולה ממש. מצא מקום בטוח בפארק סמוך להעביר את היונה והביצים והגוזלים, סגר את הפתח ממנו נכנסו לעליית הגג בצורה אסתטית עם רשת וניקה את כל הזוהמה שהיונים עשו בעליית הגג. מומלץ מכל .הלב. מחיר טוב ועבודה מקצועית ונקייה
David Smith
קרא עוד
מקצוען אמיתי אם היה אפשר הינו נותנים 10 כוכבים קבענו ב 9 בבוקר הוא הגיע בדיוק בזמן שזה ממש לא ברור אצל בעלי מקצוע במרכז.ביצע עבודה נקיה ומקצועית כולל אחריות ומחיר ממש טוב ממליץ בחום לא תתחרטו. שירות ומקצועיות שלא מוצאים כל יום תודה רבה. 5 כוכבים שממש מגיעים לכם
הקודם
הבא
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב skype
Skype
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
Call Now Button
Open chat