מרק גרמידר

   אודות –מרק גרמידר 

יונים הם מטרד בלתי נסבל הגורם לרעש אין סופי, לכלוך ומחלות רבות, מה שמחייב טיפול ראוי. כמובן שלנסות לבד תמיד אפשר

אבל, הסיכויים שהיונים יחזרו הם גבוהים, כך יוצא שכל העבודה שלכם הייתה לחינם. על מנת להרחיק את היונים לצמיתות יש להיעזר באנשי מקצוע.

"יש כל כך הרבה, איך נדע במי לבחור?" לפניכם מספר קריטריונים שחובה שיהיו לבעלי המקצוע שתזמינו לביתכם וחשוב לבדוק קודם על מנת לפתור את בעיית היונים אחת ולתמיד.

קריטריונים למרחיקי יונים מקצועיים

בעלי ניסיון עם וותק – מטרד היונים בארצנו בעליה כתוצאה מכך גם ענף הרחקת היונים. מומלץ לבחור בבעלי מקצוע עם וותק ולקוחות מרוצים.

אנחנו, גרמידר הרחקות מעל 3 שנות ניסיון ועם המון לקוחות מרוצים נשמח לעזור ונרחיק את היונים לצמיתות. עם אחריות.

רישיון סנפלינג וגובה – במקרים רבים הרקחקת היונים מתבצעת בגובה, במידה וזה בניין אפילו מאוד גבוה ונדרש שימוש בסנפלינג

בכדי להגיע לכל מקומות הקינון. עבודה זו לא שוטה ויכולה להיות מאוד מסוכנת ואנשים שלא מוסמכים לכך.

ל.א.מ. הרחקת יונים מאמינים שביטחון ומקצועיות קודמים לכל שמדובר בעבודות גובה ולכן כל צוות העובדים עם רישיון לעבודה בגובה ולסנפלינג.

ציוד ומוצרים איכותיים – להרחקת היונים יש מספר שיטות ולכל שיטה הציוד והמוצרים שלה. ניקח לדוגמה את הדוקרנים.

יש המון סוגי דוקרנים שניתן לרכוש בהם אבל לא כולם איכותיים ומספיק חזקים כדי לשרוד את תנאי מזג האוויר.

בכדי להרחיק את היונים לצמיתות חשוב להשתמש במוצרים איכותיים וחזקים שיחזיקו מעמד לטווח ארוך. אצלנו  בגרמידר הרחקת יונים משתמשים במוצרים האיכותיים ביותר והחזקים ביותר בשוק. עם אחריות.

אנושיות – מומלץ לבחור בבעלי מקצוע אנושיים. שיפגינו סמפטיות למקרה שלכם. נכון שזה מה שהם עושים כל יום, מרחיקים יונים ושום מקרה כבר לא מרגש אותם, אבל עדיין, מטרד היונים הוא קשה לכם ואתם צריכים שיבינו ויכילו אותכם. אנחנו בגרמידר  הרחקת יונים יודעים מה עובר על הלקוחות שלנו. יודעים כמה מטרד היונים הוא צרה צרורה לדיירים. לכן, אנחנו בוחרים את הצוות בקפידה, שכמובן יהיו מקצועיים, אך לא פחות חשוב אנושיים ואדיבים.

לסיכום ל.א.מ הרחקות יונים זו החברה שאתם צריכים:
וותק – יש, מעל 3 שנים. רישיון גובה וסנפלינג – יש. מוצרים איכותיים – יש. עם אחריות. אנושיות ואדיבות – יש, מבחינתינו זו חובה.
אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה, נשמח לעזור.

למה דאי להזמין אצלנו

ניסיון רב בתחום

אמינות

מחירים תחרותיים

אחריות לכל עבודה

מספר הלקוחות המרוצים
0
albert g
Read More
חברה מקצועיים נחמדים מאוד ואמינים , לא מנסים לדחוף את המוצרים שלהם נטו ממליצים מה כדאי לעשות בשביל שהבעיה לא תחזור , מחירים מאוד הוגנים ( עשיתי סקר שוק לפני שהזמנתי ) בקיצור אני ממליץ מאוד למי שיש בעיית יונים , באמת תותחים !!
Liat Schneider
Read More
ממליצים בחום! יצרנו קשר עם איליה דרך האינטרנט באופן מקרי ומכאן הדרך עלתה על כל הציפיות!! איליה בחור נעים ומספק את השירות באדיבות ובנימוס, עבודה טובה,מקצועית ויסודית מחירים הוגנים. בנוסף איליה הראה גם אמינות ואמר באילו חלונות מיותר לטפל. מעבר לרשת ולדוקרנים שהותקנו בוצע גם נקיון של מרפסת השירות שהיה שווה כל שקל. והעיקר.. התעוררנו לבוקר ללא יונים 🤗 ליאת ואסף
Iris Asher
Read More
איליה הגיע אלי לסילוק יונים. הוא עשה עבודה מעולה ממש. מצא מקום בטוח בפארק סמוך להעביר את היונה והביצים והגוזלים, סגר את הפתח ממנו נכנסו לעליית הגג בצורה אסתטית עם רשת וניקה את כל הזוהמה שהיונים עשו בעליית הגג. מומלץ מכל .הלב. מחיר טוב ועבודה מקצועית ונקייה
David Smith
Read More
מקצוען אמיתי אם היה אפשר הינו נותנים 10 כוכבים קבענו ב 9 בבוקר הוא הגיע בדיוק בזמן שזה ממש לא ברור אצל בעלי מקצוע במרכז.ביצע עבודה נקיה ומקצועית כולל אחריות ומחיר ממש טוב ממליץ בחום לא תתחרטו. שירות ומקצועיות שלא מוצאים כל יום תודה רבה. 5 כוכבים שממש מגיעים לכם
Previous
Next