התאמת גודל עיניות הרשת בעת הרחקת ציפורים

מענה הומני עבור הרחקת ציפורי דרור כאשר שואלים מרחיק ציפורים מקצועי על טיב הפעולות השונות למען הרחקת ציפורים ובעלי כנף, נדמה כי מרחיקי ציפורים יגוונו בתשובותיהם ודרכי פעולותם. דבר זה אינו נובע מתוך חוסר מקצועיות של מרחיק ציפורים כזה או אחר, אלא מפאת הסיבה הפשוטה כי לכל מרחיק ציפורים קיימות השיטות שלו.
חלקן עובדות וחלקן פחות. לעיתים, הציפורים מפגינות כושר הסתגלות יוצא מן הכלל ומזהות באם מדובר בסכנה ממשית או שמא הן בטוחות מכלל פגיעה.

החל בדחלילים, דרך התקנת רשתות להרחקת ציפורים וכלה בהשמעת צלילים צורמים(לא יעיל), נראה כי "כל הדרכים מובילות לרומא" והתקנת רשת מסתמנת בתור הפתרון הכי יעיל להרחקת ציפורים.

הרחקת ציפורי דרור וציפורים באופן כללי מתבצעות בשלל דרכים "ביתיות" וגם מקצועיות. בין השיטות, ניתן למצוא אנשים אשר בוחרים ב;
⦁ תליית חפצים בוהקים(שיטה אשר הוכחה כלא יעילה מתוך כושר הסתגלותם המהיר של בעלי כנף לסביבה דינמית ומשתנה).
⦁ התקנת דוקרני פלסטיק על אדן החלון.
⦁ התקנת רשתות אשר מהוות חיפוי עבור מבנים ואזורים בגדלים שונים.

סקירה קצרה של חשיבות העיניות בעת הרחקת ציפורים על ידי רשת
בדומה לבעלי חיים אחרים, קיימים סוגים שונים של בעלי כנף מזנים שונים וגדלים שונים. מרחיק ציפורים יידע לאבחן; בעת קריאתו, את סוג האתגר העומד בפני המתגוררים בבית. לעיתים מדובר בנושא של הרחקת יונים, לפעמים מרחיק ציפורים ייתקל במקרה של הרחקת ציפורי מיינות וגם הרחקת ציפורי דרור.

הסוגים המצוינים לעיל הינם סוגי ציפורים בגדלים שונים ובעלי סגנון מחייה שונה. היות והרחקת ציפורים יעילה מתבצעת על ידי רשתות, יש להתאים את גודל החורים ברשת(עיניות)בהתאם לסוג המקרה אשר מרחיק ציפורים צריך להתמודד עמו. במידה ומרחיק הציפורים נקרא לשם הרחקת ציפורי דרור, הוא יתקין רשת בעלת עיניות קטנות יותר(מרווחים קטנים יותר ברשת)ואם קרה והוא נקרא לשם הרחקת יונים, יתקין מרחיק ציפורים רשת בעלת עיניות גדולות יותר.

האם רשת עבור הרחקת ציפורים עשויה להזיק 

רשת הרחקת ציפורים הינה הפתרון הכי הומני ומלא חמלה שקיים בשוק. רבים משתמשים באלמנטים שונים אשר קיימים בבית ויוצרים מעין דחלילים(זה נגמר בדרך כלל בכך שהציפור נהנית להשתזף על הדחליל) בעוד שהתקנת רשתות להרחקת ציפורים חוסכות את כל ההתעסקות הלא מועילה הזו של אלתורים שונים.

מעבר לכך שתחסכו זמן יקר של התעסקות מול בעלי כנף, תוכלו להבטיח מניעה של כניסתם לשטח המחייה שלכם תוך שאתם לא מסכנים אותם. יש להדגיש; התקנת רשת מהווה מניעה ולא מלכודת מכל סוג שהוא. התקנת רשת להרחקת ציפורים לא נועדה ללכוד את אותן.

במידה והנכם זקוקים לשירות של התקנת רשת להרחקת ציפורים, צרו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם עם אבחון מקצועי של המקרה.

0
מספר לקוחות מרוצים
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב skype
Skype
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

בן ציון גליס 40 פ"ת

[email protected]

Call Now Button
Open chat