עבודות גובה וסנפלינג

 היום מהוות הרבה יותר ממטרד לבני האדם, הן מלכלכות ומפיצות מחלות אשר עלולות להיות קטלניות. מקומן של היונים הוא בחיק הטבע וכאשר הן חודרות למרחב האורבני הן גורמות לבעיות רבות.

מסיבות אלו, כאשר ישנו מטרד של יונים אנשים מחפשים אחר שירות של הרחקת יונים. אז כיצד מרחיקים יונים ומה הקשר לעבודות גובה וסנפלינג? ישנן שיטות שונות להרחקת יונים אך האמת שישנן רק שתי שיטות שעובדות באמת ומעניקות פתרון ארוך טווח,

ברוב המקרים נדרש לשלב את שתי השיטות מכיוון שכל אחת מהן מתמודדת עם הבעיה בצורה אחרת.

השיטות הן דוקרנים להרחקת יונים ורשתות להרחקת יונים. הדוקרנים נועדו למקומות בהן היונים נוהגות לעמוד, הן יוצרות סביבה שאינה מאפשרת ליונים לנחות ולעמוד. הפתרון השני הוא רשתות להרחקת יונים אשר נועדו לסתום את הפתחים דרכים נכנסות היונים.

חשוב להדגיש ששתי השיטות אינן פוגעות ביונים, זוהי אינה הדברה אלא הרחקה! עכשיו אתם שואלים את עצמכם מה הקשר לעבודות גובה וסנפלינג? בוודאי שמתם לב שהיונים מתגודדות על גגות, מרזבים, אדני חלון ומקומות בעלי מאפיינים דומים. המשותף לכל המקומות הוא שאלו הם מקומות גבוהים.

עבודות סנפלינג להרחקת יונים

היונים בקלות יכולות לעוף ולהגיע לאותם המקומות, אך כאשר אנו רוצים להתקין דוקרנים ורשתות איננו יכולים לעוף ונדרשת כאן מומחיות של עבודות בגובה.  מכיוון שהיונים אוהבות מקומות גבוהים, על מנת לבצע את ההתקנה יש צורך במתקינים אשר מוכשרים לביצוע עבודות גובה והנושא נתון לפיקוח משרד התמ“ת.

עבודות גובה הן עבודות אשר נחשבות לעבודות בעלות סיכון גבוה ולהכין נדרשת הכשרה מיוחדת עבור העובדים אשר עוסקים בכך. לא כל חברה המציעה שירותי הרחקת יונים מחזיקה בצוות המוכשר לעבודות גובה.

עבודות גובה נעשות במקרים רבים בעזרת ציוד סנפלינג המאפשר למתקינים לרדת בעזרת חבלים וציוד מיוחד מהגג כלפי מטה ולהגיע לכל אותן הנקודות בהן יש יונים ובהן יש צורך להתקין את הציוד להרחקת היונים.

חשוב להבין שאין כאן מקום לטעויות, לא מבחינת הבטיחות ולא מבחינת המטרה של הרחקת היונים. כאשר מתקינים דוקרנים חייבים להתקין אותם בכל המקומות בהן יש יונים וחייבים להתקין אותם בצורה הנכונה, במרחקים הנכונים על מנת שהיונים לא ימצאו שום דרך לשבת שם.

אם השארתם מקום בלי דוקרנים או בלי רשתות זה כאילו לא עשיתם כלום. לכן רק צוות המיומן לעבודות גובה יכול באמת להגיע לכל נקודה ולבצע התקנה מקצועית של ציוד להרחקת יונים.

אם יש לכם בעיה של יונים פנו אלינו. לנו יש צוות המוסמך לעבודות בגובה על פי התקנות המחמירות של משרד התמ“ת, תקנות אשר נועדו להבטיח את בטיחות העובדים ולמנוע תאונות. לעובדים שלנו יש רישיון לעבודות מסוג זה והם עוברים רענון של נהלי הבטיחות כל שנתיים על פי הנדרש בחוק.

שירותי עבודות גובה וסנפלימג

0
מספר לקוחות מרוצים
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב skype
Skype
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

בן ציון גליס 40 פ"ת

[email protected]

Call Now Button
Open chat